Vyhledávání


Kontakt

Liberda Gang

604 549 259

E-mail: babilonovairena@seznam.cz

Tato kapela vznikla v roce 2012 na jednom zahradním  "plackování" u Pavla Liberdy.Po roce odešel Honzík Sikora a její členové zůstali bez zpěváka a kytaristy ve složení Pavel Liberda (zpěv,kytara,banjo) , Irena Babilonová (baskytara), Kazio Mitrenga (banjo,mandolína). Nová sestava vznikla v listopadu 2013 víceméně šťastnou náhodou, kdy jim tento " trn z paty "  vytrhl velký hudební fanda a kamarád Zdenda Stiksa, který jim dokonce z daleké Anglie, kde žije a pracuje, "dohodil"  hned dva skvělé třinecké muzikanty, a to, Ritchiho Kicmera, který již dříve hrál s frontmanem kapely Pavlem Liberdou v kapele Blue Rams a Slávka Rusnoka, který právě ukončil svou činnost v jiné třinecké kapele.

Tímto záslužným činem se Zdenda pasoval do role duchovního otce naší kapely a pevně věříme, že tuto funkci pojme nanejvýš zodpovědně.:-)))

Honzíkovi Sikorovi děkujeme za jeho činnost, přátelství a obrovské srdce, vždy nám bude kamarádem, a vždy bude na naších akcích vítaným hostem.

Po půlročním působení nás na vlastní žádost opustil zpěvák a kytarista Richard "Ricci" Kicmer.Děkujeme mu za vše a přejeme hodně úspěchů v profesním, osobním i hudebním životě.

Novinka 2015 :

- z rodinných i jiných důvodů čerpá dlóóóóóuhodobou dovolenou Slávek Rusnok,srdce nám pro něj krvácí, pořád tajně doufáme,že se snad k nám vrátí......

- také již s námi nepokračuje Kazio Mitrenga.

Novinka 2016:

Pojali jsme podezření, že duchovní otec naší sestavy Zdenda Stiksa má hudební talent, takže ho mezi sebou vítáme:-))))

Také vítáme našeho STÁLÉHO HOSTA Daniela Dronga.

Žánrově se kapela zaměřuje na country a obzvlášť bluegrass, jelikož v tomto rytmu především tlučou jejich muzikantská srdce.

 

SLOŽENÍ

Pavel Liberda                 - zpěv, kytara, banjo, havaj kytara, a v podstatě vše, na čem jdou vyluzovat tóny

Irena Babilonová            - basová kytara

Honza Uherek               - kytara, zpěv

Zdenek Stiksa               -  cajon

Daniel Drong                 -  zpěv, housle,kytara